/Files/images/9IJEH6XHo6wвввввв.jpg

Фотосправа- цікавий і захоплюючий вид діяльності, якому присвячують свій вільний час люди різного віку і найрізноманітніших професій. Одні захоплюються фотографуванням пейзажів або архітектурних пам'яток, інші "полюють" на звірів і птахів, спостерігають за комахами, щоб дістати унікальні знімки живої природи. Величезне значення має фіксування за допомогою фотографії історичних подій, величних справ нашого народу.

Але використання фотографії в найрізноманітніших галузях передбачає обов'язково перший крок, коли людина вперше бере в руки фотоапарат.

Програма фотогуртка розрахована на учнів 5-11 класів, які в процесі навчання ознайомляться з основними етапами фотопроцесу, жанрами фотографії та композиції. Особлива увага приділяється практичному фотографуванню. Вагоме місце займає практична робота з графічними редакторами. Вихованці гуртка вивчають призначення всіх інструментів програм для роботи із зображенням, додавання до зображень надписів, а також застосування до них різних фільтрів та ефектів. Дітиі мають досконало вивчити правила безпеки життєдіяльності й охорони праці, обережно використовувати фотоапаратуру й обладнання фотостудії.

/Files/images/uZCayiaF1jcвввввв.jpg

Вихованці одержують навички, необхідні для професійної обробки зображень і створення власних творчих образів.

Кiлькiсть переглядiв: 253

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.