/Files/images/ORIGAMI1.JPG

Останнім часом оригамі стало досить популярним в багатьох країнах. Виготовлення з паперу методом згинання в Японії стало справжнім мистецтвом під назвою «оригамі». У перекладі з японської мови «ори» - складати», «гамі» - папір, отже, оригамі - складати папір.

В Україні оригамі набуває широкого розповсюдження, як серед дітей, так і серед дорослих.

Гурток «Оригамі» за час своєї роботи здобув велику популярність як серед учнів, так і серед батьків.

/Files/images/IMG_2884.JPG

Основною метою гуртка «Оригамі» є оволодіння знаннями про папір, його властивості, способи конструювання з нього; вивчаються різні сучасні техніки оригамі; формуються у вихованців такі важливі якості, як спостережливість, просторова уява, відчуття пропорції, логічна пам’ять, зосередженість, кмітливість, фантазія, акуратність, водночас прививається любов до природи, естетичні смаки, доброта та чуйність.

Зараз набуває все більшої популярності модульне оригамі. Це створення об'ємних фігур з паперових модулів (наприклад трикутних). Ціла фігура збирається із багатьох однакових частин (модулів), кожна з яких складається за класичними правилами оригамі із одного аркуша паперу. Потім модулі вкладають один в одного.

/Files/images/Орігамі-610x5671.jpg

Вироби виготовлені в техніці оригамі мають широке застосування. Це оздоблення різноманітних вітальних листівок, прикрашання новорічної ялинки, оформлення інтер’єрів тощо.

Головний секрет роботи в техніці оригамі – це навчитися бачитите, що може вийти в кінцевому результаті. Учні повинні складати обдумано, бачити декілька операцій наперед. У такому випадку дитина вже не складає навмання, не крутить папір у руках, а працює над задуманим цілеспрямовано.

/Files/images/IMG_2864.JPG

Жодне свято або визначна подія не залишаються поза увагою наших вихованців. Вони виготовляють вироби на Новий рік, День Св. Валентина, 8 Березня, Пасха, День матері, День Вчителя.

/Files/images/Слайд8.JPG

В гурток запрошуються діти віком від 6 до 16 років!

Кiлькiсть переглядiв: 467

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.