/Files/images/Презентация Microsoft PowerPoint.jpg

Радіоелектроніка – це найцікавіший вид дитячої та юнацької науково-технічної творчості!

Гурток надає широкі можливості для розвитку пізнавальних і творчих здібностей учнів.

На заняттях гуртка, юні аматори отримують початкові знання з електроніки і радіотехніки, набувають певних практичних знань розрахунку та монтажу електричних кіл, складання електричних і радіоелектронних схем, обробки конструкційних матеріалів.

Об’єм набутих тут вихованцями теоретичних знань та практичних умінь сприяє успішному виконанню робіт, повязаних з побудовою функціонально діючих технічних пристроїв. Тому поряд з проектними, розрахунково-графічними та іншими видами конструкторських робіт, великої питомої ваги набувають технологічні, монтажно-складальні, налагоджувальні операції, експлуатаційні випробування.

Учні поступово вивчать азбуку практичної електроніки, стануть радіолюбителями, які зможуть монтувати та налагоджувати найрізноманітніші пристрої та ін.


Займаючись, учні озброюються теорією і практикою з електроніки і радіотехніки, набувають навички поводження з інструментами, з вимірювальною апаратурою, вчаться читати і креслити електронні схеми, знайомляться з простими технологічними процесами, конструюють.

Як показала практика, радіоаматорством успішно займаються учні, починаючи з 6-7 класів.

То ж запрошуємо усіх небайдужих до нашого гуртка!

Заняття безкоштовні!

Кiлькiсть переглядiв: 171

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.