/Files/images/Слайд21.JPG

Різьблення по дереву - один із видів національного мистецтва українського народу, який надзвичайно популярний. Цим мистецтвом із захопленням займаються багато школярів, які відвідують цей гурток.

/Files/images/Слайд20.JPG

Метою і основним змістом роботи гуртка різьблення по дереву і деревообробки є гармонійний розвиток естетичних і виробничих навичок у дітей шкільного віку при роботі з природними, натуральними матеріалами і різноманітними, переважно ручними, та найбільш поширеними механізованими інструментами та пристроями. Керівник гуртка акцентує свою увагу на розвиток у вихованців естетичного та технологічного мислення, можливості втілення задумів в конкретні вироби та вміння учнів поєднувати набуті в школі теоретичні знання з практичними.

гурток різьблення по дереву та деревообробка гурток різьблення по дереву та деревообробка гурток різьблення по дереву та деревообробка гурток різьблення по дереву та деревообробка

Програмою гуртка передбачається навчання школярів користуватися найпростішими інструментами та деякими пристосуваннями, ознайомитися з найпоширенішими верстатами і обладнанням існуючим в майстерні. В процесі навчання школярі поглиблюють і розширюють свої творчі здібності, розвивають кругозор, впевненість у своїх можливостях і здібностях.

гурток різьблення по дереву та деревообробка гурток різьблення по дереву та деревообробка

Роботи вихованців неодноразово займали призові місця на різноманітних виставках та конкурсах!

Більшість виробів, виготовлених вихованцями гуртка, залишаються у їхній власності.

Заняття проводяться тричі на тиждень у час, вільний від занять у школі за зручним для учнів розкладом: понеділок, середа, п'ятниця з 15 до 19 год.

Кiлькiсть переглядiв: 476

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.