Гурток «Судномоделювання»

Судномоделювання і судномодельний спорт є одним із найцікавіших напрямів науково-технічної творчості учнівської молоді.

/Files/images/DSC09774.JPG

В гурток запрошуються діти віком від 8 до 18 років, в якому вони ознайомлюються з історією виникнення й розвитку суднобудування, мореплавства та судномоделювання.

/Files/images/P1160824.JPG

Мета роботи гуртка - надати юним судномоделістам багать корисних та захопливих знань потрібних для всебічного розвитку молоді.

У процесі виготовлення нескладних моделей кораблів і суден вихованцями вивчаються основи будови й властивості суден під час яких формується інтерес до творчості, розвивається мислення, зароджується художній смак, розвивається моторика, комунікативні якості.

/Files/images/DSC09790.jpg


Юні судомоделісти працюючи над створенням моделей суден та кораблів, поглиблюють свої початкові знання з розділів фізики, хімії, географії, основ морської справи. Оволодівають рядом виробничих навичок. В процесі практичних робіт вихованці оволодівають прийомами користування столярними та слюсарними інструментами. Способами обробки дерева, металів, пластмас. Роботі на токарному, свердлильному, фрезерному верстатах. Заняття в гуртку проводять з розвитком технічної ініціативи, конструкторської творчості в приміщенні зі спеціально пристосованим басейном.

/Files/images/IMAG0690 - копия.JPG

Програма гуртка підготовлена з урахуванням рівня сучасного наукового технічного прогрессу та відповідно до програм з позашкільної освіти.

Практична робота тісно пов’язана з проведенням змагань, зокрема міського рівня, в яких наші вихованці посідають призові місця.

/Files/images/DSC09903.JPG /Files/images/DSC09787.JPG

/Files/images/Слайд22.JPG

/Files/images/Слайд23.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 378

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.