/Files/images/2ааа.png

Технічне моделювання (конструювання) - це перші кроки дитини до пізнання і розуміння світу техніки, способи її власної творчої діяльності, процес опанування певної системи початкових технічних і технологічних знань, вмінь та навичок.

Основним завданням технічного моделювання (конструювання) є ознайомлення зі світом техніки, найпростішими технологічними процесами, елементарною електротехнікою, графічною грамотністю, технічним моделюванням, конструюванням і дизайном.

/Files/images/100_2235.JPG

На заняттях формується графічна грамотність та вміння і навички роботи з різноманітними матеріалами і інструментами, виготовляються моделі машин та механізмів.

Діти навчаються працювати слюсарними та столярними інструментами, креслити деталі моделей на папері, розмічати їх на матеріалі для виготовлення моделей. На діючі моделі вихованці встановлюють електричні двигуни та інше електричне обладнання.

Також діти навчаються складати електричні схеми та паяти їх.

Знання та досвід, надбані під час навчання, допоможуть дітям краще засвоювати шкільну програму, а також користуватися знаннями при виконанні домашніх та інших справ.

/Files/images/100_5145.JPG /Files/images/100_5136.JPG

Традиційно, підсумком навчання є демонстрація своїх вмінь та навичок протягом навчального року на районних та міських змаганнях, в яких вихованці здобувають призові місця.

/Files/images/Слайд19.JPG

/Files/images/100_5165.JPG

В гуртку навчаються та запрошуються діти 6-12 років, які бажають набути досвіду власної творчої діяльності, розвинути конструкторські здібності, просторове і логічне мислення, уяву, фантазію, здатні проявляти творчу ініціативу та вирішувати творчі завдання

Кiлькiсть переглядiв: 359

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.