/Files/images/69160-i_018.png

Вироби з дерева назавжди увійшли у наше життя. Деревина практично не має собі рівних за різноманітністю застосування. З неї виготовляють практично все необхідне для життя: будинки, столярні вироби, меблі, іграшки, музичні інструменти, посуд тощо.

Швидкість виготовлення виробів, простота у використанні та обробці, надійність, оригінальність – ось ті фактори, які захоплюють не тільки досвідчених майстрів, а й широке коло школярів.

Важливого значення набуває відродження народних традицій, ознайомлення вихованців з набутками культури, оволодіння технікою народних ремесел. Здавна відомо, що лише традиційне народне мистецтво, яке сягає корінням в сиву давнину, пробуджує у людини радість сприйняття світу, любов до природи рідного краю, культури, народних традицій.

Основне завдання гуртка полягає в розширенні і поглибленому вивченні окремих тем технічної праці, розширенні художньої цінності деревообробки як одного з найпоширеніших та найдавніших видів народного ремесла.

У процесі теоретичного навчання, вихованці одержують знання про матеріали, які використовуються для виготовлення декоративних виробів, їх обробка і оздоблення, знання технології обробки деревини, призначення і прийоми виконання робочих операцій, раціональну організацію праці.


Особлива увага приділяється формуванню у вихованців знань про технологічну послідовність обробки деревини; про види порід деревини, які найчастіше використовують при виготовленні декоративних виробів; про види художньої обробки деревини; призначенню та будові інструментів для обробки деревини; правилам техніки безпеки при виконанні технологічних операцій.

/Files/images/76622_html_1f922c60.jpg

Програма гуртка поєднує як теоретичні, так і практичні заняття. Теоретичний матеріал вивчається під час практичної роботи, так як на гурткові заняття вихованці приходять з метою виготовити виріб власноруч, тому 85% часу приділяється практичній роботі.

Роботи вихованців гуртка неодноразово посідали призові місця на різноманітних виставках та конкурсах!

Більшість виготовлених вихованцями гуртка виробів залишаються у їх власності!

В гурток запрошуються діти шкільного віку від 8 до 16 років!

Гурток працює у п'ятницю та суботу, у вільний від навчання школярів, час!

Кiлькiсть переглядiв: 370

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.